Przygotowanie do sesji - Małgorzata Krasny-Szyszkiewicz - Fotograficzne sesje dzieci, sesja z brzuszkiem, sesja ciążowa, sesje kobiet

Idź do spisu treści

Menu główne:

O mnie

Mój osobisty styl fotograficzny to przede wszystkim portrety naturalne z elementami vintage.

Fotografuję od kilku lat, z mojego hobby zrobiłam pracę i udowodniłam, przede wszystkim sobie, że można mieć wszystko: rodzinę, satysfakcjonującą pracę, samorealizację, czas dla siebie, pasję…

Ujęcia dzieci, dorosłych czy całych rodzin, które wykonuję  są w pewien sposób pozowane ale ważna jest dla mnie także interakcja między modelami. Chcę abyście po latach patrząc na zdjęcia, które zrobiłam pamiętali jak przyjemna była sesja – pełna uśmiechu, zabawy, szaleństw, biegania.

Od dzieci nie będę wymagała wymuszonych uśmiechów, zależy mi na naturalnych wyrazach twarzy, chcę pokazać Was takimi jakimi jesteście w głębi serca. Ważne jest dla mnie aby moje zdjęcia prezentowały więź jaka Was łączy, Waszą miłość, bliskość.Przebieg i miejsce wykonania sesji

Wiem, że nie zawsze łatwo jest się rozluźnić, wiele dorosłych osób twierdzi, że źle wychodzi na zdjęciach. Abyście jednak mieli szansę czuć się komfortowo sesję organizujemy w dobrze znanym Wam miejscu – w Waszym domu.

Dzięki temu łatwiej będzie się Wam  zrelaksować, pod ręką będziecie mieć wszystko co będzie Wam potrzebne aby wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Dla Waszych dzieci miejsce znajome jest też bardzo istotne. Dobrze znają jego zapach, temperaturę, w każdej chwili mogą zdrzemnąć się w swoim łóżeczku lub pobawić się swoją zabawką.

Starszaki mogą zaprosić mnie do swojego pokoju i pokazać mi ukochane przytulanki, książeczki, opowiedzieć o ulubionej zabawce.

W ten sposób udaje nam się stworzyć nieformalny, przyjazny klimat dla sesji zdjęciowej,  która staje się zabawą a nie obowiązkiem. W takich warunkach wychodzą najwspanialsze fotografie.

Bardzo zależy mi na Waszej satysfakcji więc fotografie dopasowuję do waszych potrzeb, oprócz sesji w domu proponuję sesje w plenerze – ogrodzie, lesie, na placu zabaw, w centrum miasta, nad rzeką… oraz podczas ważnych dla Was uroczystości – chrzcie, komunii, urodzinach, weselach...

Aby sesja portretowa była wyjątkowa wykorzystuję wiele rekwizytów, większość z nich przywożę ze sobą, chętnie jednak wykorzystuję rekwizyty Wam bliskie – przytulanki, książki, kocyki, pamiątki, sprzęt sportowy...

Oprócz rekwizytów możecie też liczyć na wyjątkowe tła, które mam zawsze ze sobą, do sesji wykorzystam także wasze mieszkanie. W każdym domu są miejsca, które wspaniale nadają się do fotografowania – pokój dziecka, sypialnia, salon, kuchnia... Dzięki temu zdjęcia będą w osobisty sposób przedstawiały Wasze życie.

Napisz lub zadzwoń do mnie aby dowiedzieć się więcej na temat przygotowania do sesji. Opowiem też szczegółowo jakie produkty mogę zaproponować Twojej rodzinie.  W swojej ofercie mam także sesje produktowe, zaproszenia prezentowe na sesje, sesje biznesowe.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego